Deneyimli Personel

Alanında uzman personelimiz ile çözümler üretiriz

Yerli Milli Üretim

Yerli ve milli üretim anlayışını benimseyerek katma değer üretiriz

Teknolojik Altyapı

Üretim sürecinde yüksek teknolojinin çözümlerinden faydalanırız

Kaliteli Ürün

Kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden faaliyetlerimiz sürdürürüz.

Akalın Isıl İşlem

2018 yılının ilk aylarında atmosfer kontrollü kameralı yeni Alman malı Aichelin marka modern ısıl işlem şubemizi merkezimizin 30mt yanında hizmetinize açmış bulunmaktayız.

Bugün Akalın Isıl İşlem Ankara Ostim de ki fabrikasında savunma sanayii,makine yedek parçaları,dişli,kalıp,traktör,otomotiv,iş makineleri,medikal,toz metalürji ,paslanmaz alüminyum,maden,döküm ve plastik sektörlerine metalürji mühendisleri ve tecrübeli ekibiyle 24 saat aralıksız modern laboratuvar hizmetleri ile birlikte ısıl işlem proseslerini sürdürerek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Akalın Isıl İşlem olarak firmamız; kalite, disiplin ve iş ahlakı prensiplerinden vazgeçmeyerek sektöründe kısa zamanda, geçmişten gelen tecrübesiyle ve müşteri odaklı çalışmalarıyla müşteri referansını arttırarak, yurtiçi ve yurtdışı çalışan firmaların duyduğu memnuniyetle her geçen gün kurumsallaşarak modern yatırımlarıyla hizmet vermeye devam edecektir.
 

Akalın Isıl İşlem

Teknolojik Ekipmanlar ile

Dayanıklı ve güçlü ürünler

0

Yıllık Tecrübe

0

Mutlu Müşteri

0

İle Hizmet

0

Ton Yıllık İşleme

AKL Çelik

ÇELİK METAL

SAN ve DIŞ TİC LTD ŞTİ

SOĞUK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

PLASTİK KALIP ÇELİKLERİ

YÜKSEK HIZ ÇELİĞİ

Gelişime Dünya ölçeğinde katkıda bulunmayı ilke edinen AKL Çelik Metal, metal işleme konusunda faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Firmamız üstün teknolojisi, eğitimli personel kadrosu, kurumsallaşmış yönetim yapısı ve modern tesisi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana gösterdiği istikrarlı büyüme, müşteri memnuniyetine verilen önem ve başarılı bir ekip çalışmasının sonucudur. Üstlendiği projeleri daima zamanında ve öngörülen kalite düzeyinde tamamlayarak, haklı bir saygınlığa ulaşmış olan firmamızın bu günkü konumu deneyimli yeni nesil yönetim kadrosunun başarısıyla korunmaktadır. Güvenilir ve deneyimli çalışmaları ile müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet veren AKL Çelik Metal gelecekte de mevcut çizgisini koruyarak sektöründe bu gün olduğu gibi en iyi olmayı hedeflemektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz

asdf
asdf
asdf
asdf
asdf
asdf
asdf